A A A

O NAS

 

 

ADP Biegli Rewidenci Sp. z o.o. jest stale rozwijającą się firmą o zasięgu ogólnopolskim. Działamy od kilkunastu lat na rynku audytorskim, doradczym i szkoleniowym łącząc doświadczenie praktyczne współpracujących z nami biegłych rewidentów i doradców podatkowych z dostępem do najnowszych informacji i wiedzy oferowanym nam przez współpracujących z nami pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

W tej chwili firma współpracuje z kilkunastoma kluczowymi osobami: doświadczonymi biegłymi rewidentami, osobami z tytułem ACCA, doradcami podatkowymi z doświadczeniem zawodowym w organach skarbowych, doktorami nauk ekonomicznych oraz z osobami z uprawnieniami do usługowego prowadzenia ksiąg.

 

Oferujemy szeroką gamę usług wykonywanych przez zespół doświadczonych profesjonalistów, gotowych spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

 

Swój sukces na rynku przekładający się na stały rozwój firmy upatrujemy w wiedzy naszych współpracowników oraz stosowanym wobec naszych Klientów podejściu opiekuńczym. Naszym mottem od samego początku działalności jest bowiem to, aby pomagać, edukować i „leczyć”, a nie tylko piętnować błędy. Staramy się też zawsze być do dyspozycji naszych Klientów i pomagać im przez cały rok, a nie tylko w czasie badania sprawozdania finansowego, czy wykonywania innego zlecenia. Podejście takie zaowocowało trwającą wiele lat współpracą z Klientami, którzy są z nami od początku działalności oraz tymi, którzy przyszli z ich polecenia.